Trčiadieniniai skaitymai vaikams

Liepos 26 d. Ignalinos bibliotekoje vėl vyko trečiadieniniai garsiniai skaitymai vaikams „Atostogauk, skaityk, pramogauk“. Mažylių skaitykloje susirinkę vaikai skaitė Susannos Isern  knygelę „Septynios Miegapelės lovelės“. Kad būtų įdomiau skaitymai vyko tamsoje, o į pagalbą pasitelkti prožektoriai bei lėlės padėjo mažiesiems klausytis ir kartu vaidinti smagią istoriją. 

Žaliojo miško gyventoja, mažoji Miegapelė kas naktį užsnūsta vis kitoje neįprastoje vietoje. Žvėreliai prašo Miegapelės daugiau jų negąsdinti ir miegoti savo lovelėje, bet mažylei labai svarbi jų draugija ir šiluma. Juk gali būti baugu miegoti vienai… Vaikai dalinosi savo baimėmis. Ar bijo miegoti vieni? O gal bijo tamsos? Kas gali nutikti naktį? Po skaitymų, kūrybinėse dirbtuvėlėse mažieji iš popieriaus gamino bei dekoravo mielas pelytes.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.