Kaip tapti skaitytoju

Bibliotekos skaitytojais gali būti visi Lietuvos ir užsienio šalių piliečiai. Tereikia užsiregistruoti ir įsigyti vieningą skaitytojo pažymėjimą, galiojantį visose Lietuvos integralios bibliotekų sistemos (LIBIS) skaitytojų aptarnavimo posistemį įdiegusiose Lietuvos bibliotekose. Vieningo skaitytojo pažymėjimo taisyklės.
Užsisakyti skaitytojo pažymėjimą galite bibliotekoje ir Bibliotekų elektroninių paslaugų portale www.ibiblioteka.lt


Registruojantis bibliotekoje:
1. Pateikite asmens dokumentą (vaikams iki 16 metų – vieno iš tėvų ar globėjo paraišką dėl asmens iki 16 metų registravimo bibliotekoje);
2. Susipažinkite su Naudojimosi biblioteka taisyklėmis;
3. Užpildykite registracijos kortelę;
4. Sumokėkite nustatytą skaitytojo pažymėjimo mokestį.

Skaitytojo pažymėjimo kaina suaugusiems skaitytojams – 1,00 Eur, moksleiviams – 0,60 Eur, neįgaliesiems ir pensininkams – nemokamai (pateikus pažymėjimą). Praradus skaitytojo pažymėjimą dublikato išdavimas visiems suaugusiems skaitytojams – 1,00 Eur, moksleiviams – 0,60 Eur.

Jei LIBIS skaitytojo pažymėjimą jau įsigijote kitoje bibliotekoje, bibliotekos paslaugomis galėsite naudotis nemokamai užsiregistravę. Įsigyti kito bilieto nereikia.

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.