MANO KNYGELĖ

Edukacinis užsiėminas „Mano knygelė“, skirtas pradinių ir vyresnių klasių moksleiviams, siekiant skatinti moksleivių meninius gebėjimus, saviraišką, vaizduotę. Užsiėmimo metu mokiniai gamins knygelę iš popieriaus (karpys, klijuos, kurs aplikacijas), išmoks kurti bei savo kūrybą pritaikyti kasdieniniame gyvenime. Lankstydami, modeliuodami, konstruodami, kurdami iš įvairių konstrukcinių medžiagų, vaikai mokysis išreikšti save, bus skatinami originaliai mąstyti, improvizuoti, pasitikėti savimi, įdomiai, šiltai bendrauti, patirti kūrybos džiaugsmą.

Edukacijos metu vaikai bus supažindinti su knygos atsiradimo istorija, jų rišimo technikomis: tradicinėmis ir ne.  Bus įtvirtinti jų darbo operacijų (lankstymo, klijavimo, kirpimo, konstravimo, modeliavimo) įgūdžiai. Bus skatinami geriau pažinti ir pritaikyti kasdienines priemones.

Edukacinė programa rekomenduojama 7–13 metų vaikams
Trukmė:  1 val.
Galimas skaičius – iki 20 asmenų
Užsiėmimo vieta: Parko g. 7, Kazitiškio kaimas, Kazitiškio biblioteka, Ignalinos rajonas
Kontaktai: Rasa Trubilienė, 8 612 50 846 

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.