Pirmieji naujo bibliotekos projekto žingsniai

Naujas, „Erasmus+“ suaugusiųjų švietimo sektorių 2 pagrindinio veiksmo strateginės partnerystės finansuojamas, Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „Mokymasis, išmaniosios technologijos ir kūrybiškumas“ žengia pirmuosius žingsnius.

Spalio 17 dieną į Ignalinoje susitiko projekto partneriai iš Norvegijos Ostfoldo apskrities bibliotekos, Čekijos Prachaticės miesto viešosios bibliotekos, Prachaticės Senjorų pilietinės organizacijos, Ignalinos trečiojo amžiaus universiteto ir Ignalinos viešosios bibliotekos.
Susitikimo darbotvarkė buvo itin įtempta, nes reikėjo aptarti visas veiklas vyksiančias net 22 mėnesius.
Susitikimo metu buvo sudarytas komunikacijos planas tarp partnerių, sutarta, kokiais kanalais ir kaip dažnai bendraus projekto partneriai (el.paštu, programos Skype pagalba). Visi pritarė siūlymui sukurti projekto svetainę, kuri palengvins bendravimą. Antraisiais mokymo metais šioje svetainėje bus kuriama elektroninė knyga apie projekto veiklas, besimokančiųjų patirtis apie anglų kalbos ir informacinių technologijų mokymosi pasiekimus, įspūdžius, savo krašto gamtą, istoriją, fotografijas, legendas.
Taip pat tądien peržiūrėti projekto paraiškoje planuoti tikslai bei veiklos, aptartos kiekvienai organizacijai skirtos funkcijos, įsitikinta, ar vienodai organizacijos supranta atsakomybės sritis. Atsižvelgiant į pokyčius, susijusius su savanorių darbu Norvegijoje, pakoreguotas veiklų tvarkaraštis. Aptarti darbo grupių partnerių organizacijose sudarymo principai bei reikalingi dokumentai, peržiūrėti koordinatoriaus – Ignalinos viešosios bibliotekos sutarčių su kiekvienu partneriu tekstai. Apsvarstytos galimos rizikos projekto įgyvendinimo metu bei jų sprendimo būdai. Sudarytas kokybės kontrolės planas, nustatyti monitoringo stebėjimo ir vertinimo kriterijai. Aptarti kokybiniai bei kiekybiniai projekto rezultatai bei būdai juos įvertinti.
Taip pat šią dieną projektas pristatytas visuomenei ir žiniasklaidai.

8cfb1ef5639cbcc4880c5b1708cedafa568431cf5a79bb2de0pimgpsh fullsize distr 200x43

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.