Projektas „Sociokultūrinės atskirties mažinimas Ignalinos rajone, remiantis Italijos patirtimi“

 „Erasmus+“ suaugusiųjų švietimo 1 pagrindinio veiksmo finansuojamų projektų sąraše Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „Sociokultūrinės atskirties mažinimas Ignalinos rajone, remiantis Italijos patirtimi“. Jo veikloms įgyvendinti skirta 43 352 Eur.
Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka rengdama projektą, kuriuo siekiama mažinti vyresnio amžiaus žmonių sociokultūrinę atskirtį Ignalinos rajone, į konsorciumą pakvietė Ignalinos rajono savivaldybės administraciją ir Ignalinos trečiojo amžiaus universitetą.
Pagrindiniai projekto tikslai:
– susipažinti su skirtingų kultūros, vietos savivaldos įstaigų, bendruomenių, Trečiojo amžiaus universitetų veiklomis, aktyvinant konsorciumo narių bendradarbiavimą kultūros ir mokymosi visą gyvenimą srityse Ignalinos rajone;
– įvertinti kitų šalių viešojo sektoriaus ir bendruomenių potencialą, siejant jį su Ignalinos rajono kultūros ir savivaldos įstaigų patirtimi ir problemomis;
– pritaikyti galimas naujas iniciatyvas rajono įstaigose, nevyriausybinėse organizacijose.

Darbo stebėjimo vizitas Italijoje

Ceikinių bendruomenė susitiko su policijos pareigūnais

Grybėnų bibliotekoje paminėtas poetės Dalios Teišerskytės gimtadienį

Siekdama, kad svetainė sklandžiai veiktų ir pagerėtų Jūsų naršymo patirtis, Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka naudoja slapukus. Jei sutinkate, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Pažymėtina, kad kai kurios svetainės dalys gali neveikti, kaip numatyta, jeigu nesutiksite su slapukų politika.